Voor de tieners van De Wijngaard is er elke 14 dagen - op vrijdagavond - tienerclub. We bespreken dan een onderwerp uit de bijbel en nemen ook uitgebreid de tijd om te kletsen over serieuze en minder serieuze zaken. Ook het bidden voor elkaar en dingen die ons bezighouden neemt een belangrijke plaats in. Natuurlijk is de avond pas compleet met een grote bak chips op tafel!
Soms hebben we een ontspanningsavond en gaan we bijvoorbeeld bowlen, pannenkoeken eten of doen we spelletjes. Elk jaar in juni gaan we samen naar de EO-jongerendag en ieder seizoen wordt afgesloten met de traditionele barbeque.
De tienerclub is aan huis bij de tienerleiding. Alle tieners tussen de 12 en 15 jaar van De Wijngaard én hun vrienden of vriendinnen zijn van harte welkom!
|